środa, 18 marca 2015

Hej, hej, hej

Na wstępie chciałam opowiedzieć Wam (mam nadzieję, że ktoś jednak będzie czytał mojego bloga) coś o sobie i o tym blogu.
Ja nazywam się Justyna, uwielbiam prawo no i oczywiście wszelkiego rodzaju aktywność ruchową. Moim ulubionym sportem jest siatkówka, jednak mam możliwość grania tylko na lekcjach w szkole i ewentualnie jakieś zajęcia pozalekcyjne. Oczywiście oprócz tego chodzę na siłownię, właściwie to dopiero zaczęłam (ok. 1,5 miesiąca), ale mam zamiar chodzić jak najdłużej. Oprócz tego biegam, chociaż teraz miałam przerwę na zimę, ale zamierzam na dniach znowu wrócić. Ćwiczę sobie też w domu np. kiedy nie mam czasu pójść na siłownię, albo po prostu mam ochotę.
Blog będzie o mnie i o moich zmaganiach  z ćwiczeniami oraz życiem "fit". Ja dopiero właściwie rozpoczynam walkę o piękne, zdrowe ciało, dlatego postanowiłam, że ten blog będzie pewnego rodzaju dziennikiem, co zrobiłam, jak, ile, jakie są postępy. Może akurat się komuś przyda?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz